Eesti Energia

Eesti Energia puhul on Eesti kõige suurema energiaettevõttega, kes tegutseb Baltikumis ja Skandinaavias. Klientidele pakutakse lisaks elektrile ka lisaks soojuse ja kütuste tootmist ja müümist. Ettevõte loodi juba aastal 1939 ning on katkematult tegutsenud.

Eesti Energia on andnud kõikidele tarbijatele lubade toota kogu energia Eesti heaks. Kuna tegemist on riigi poolt omatud ettevõttega, siis on tegemist ka igati loogilise lubadusega.

Koduleht on äärmiselt ülevaatlik ning sisaldab endas palju informatsiooni. Tõenäoliselt leiate endale kogu vajaliku informtasiooni kiiresti.

  • Aadress: Lelle 22, Tallinn, 11318
  • Contact: Telefon 7152222
  • Website: www.energia.ee
  • Revenue (2021): 503 600 000 €

Eesti Energia elektrilepingute võrdlus

Kuna Eesti Energia puhul on tegemist kõige suurema tootjaga, siis on nende valikus olemas ka kõik erinevad lahendused. Olgu tegemist fikseeritud või börsipaketiga, ning samuti on saadaval rohelised paketid.


Eesti Energia elektrihind

Eesti Energia valikus on olemas erinevate hindadega paketid, mis peamiselt sõltuvad kasutatavast tootmisviisist ning lepingust.

Võrreldes konkurentidega on tegemist keskmise hinnaga, ning leidub nii soodsamaid, kui ka kallimaid lahendusi.

Eesti Energia kogemused

Üldiselt võib öelda, et tegemist on ettevõttega, kes suhtub enda klientidesse hästi ning kõik tekkinud mured saavad lahenduse. Harvadel juhtudel tekib klientidega vaidlusi, kuid tänu suurtele kogemustele lahendatakse need kiiresti.

Eesti Energia klienditugi

Klienditoega kontakteerumiseks on mitmeid erinevaid võimalusi. Teil on võimalus helistada või saata e-mail. Klienditugi töötab aktiivselt E-R 8-18 ja L-P 10-16. Ülejäänud aegadel ei pruugi klienditeenindus olla kättesaadaval.

Eelnevalt mainitud kellaaegadel on kättesaadav ka vestlusrobot, kes aitab teie muresti lahendada.

Eesti Energia – lepingu lõpetamine

Teie lepingu lõpetamise tasu sõltub sõlmitud lepingust. Mõningate lepingutega kaasneb ennetähtaegse lõpetamise tasu, kuid osade pakettide vahetusega tasu ei lisandu.

Lepingut on võimalik lõpetada mugavalt iseteeninduses, ning küsimuste korral saate kontakteeruda klienditoega.

Kuidas käituda lepingu lõpetamisel

Enne lepingu lõpetamist peaksite võrdlema meie lehel erinevaid pakette, ning veenduma, et teie jaoks on olemas parem elektripakett. Kindlasti tuleks arvesse võtta järgnevaid punkte.

1. Kui palju te elektrit tarbite

2. Kas soovite kindlustunnet või olete valmis hindade kõikumiseks

3. Millised valikud on teie jaoks olemas

Eesti Energia kokkuvõte

Eesti Energia puhul on tegemist usaldusväärse ettevõttega, kellega sõlmitud lepingud on korrektsed. Kuna Eesti Energia kuulub riigile, siis võite olla kindlad, et kõik on kooskõlas seadustega ning kindlasti tasub mainimist ka äärmiselt sõbralik ning abivalmis klienditugi.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kas Eesti Energia on usaldusväärne elektrimüüja?

Jah, Eesti Energia puhul on tegemist tõenäoliselt kõige usaldusväärsema elektrimüüjaga Eestis.

Milline Eesti Energia pakett on minu jaoks parim?

Peamiselt sõltub see teie tarbimisest. Aktiivsele tarbijale on parim börsipakett, kuid kui soovite kindlust, siis tasub valida fikseeritud pakett.

Milliseid elektripakette Eesti Energia pakub?

Valikus on fikseeritud pakett, börsipakett, universaal teenus ning ka taastuvenergia paketid.

Scroll to Top
Scroll to Top