Elektrum

Elektrum Eesti OÜ puhul paistab kindlasti silma nende paindlikus ja klientide soovide täitmine. Seda on võimalik teha pikkade kogemuste pealt, mida on eelneva 70 aasta jooksul saadud.

Ettevõtte suureks eesmärgiks on pakkuda enda klientidele kõige paremini sobivaid lahendusi, mis täidaksid kõik vajadused ja oleksid ühtlasi ka soodsad.

Koduleht on klassikalise välimusega ja kogu info on kergesti leitav. Lihtne ja loogiline ülesehitus tagab mugava kliendikogemuse.

  • Aadress: Endla tn 15, Tallinn, 10122
  • Contact: Telefon 7115555
  • Website: www.elektrum.ee
  • Revenue (2021): 78 360 694€

Elektrum elektrilepingute võrdlus

Elektrum pakub enda klientidele univeraalteenust, börsipakette ning lisaks ka fikseeritud pakette. Saadaval on ka 100% rohelised börsipaketid, mille hind on küll pisut kõrgem.


Elektrum elektrihind

Võrreldes konkurentidega on hinnad pisut kõrgemad, kuid tuleb arvestada sellega, et kõik hinnad on pidevas muutumises. Parima ülevaate saate meie võrdlustest.

Elektrum kogemused

Elektrumi puhul paistab silma hea klienditeenindus. See on ka aluseks headele kliendisuhetele, ning klientidelt on kuulda vaid positiivset tagasisidet.

Hoolimata ettevõtte heast mainest tegutsevad nad igapäevaselt edasi klientide veel parema teenindamise nimel.

Elektrum klienditugi

Klienditoega on võimalik ühendust võtta e-maili ning telefoni teel. Lisaks on kodulehel saadaval ka kontaktivorm, kuhu saate enda küsimuse postitada.

Vestlusrobot või live vestlus ei praegusel hetkel Elektrum lehel saadaval.

Elektrum – lepingu lõpetamine

Elektrumiga lepingu lõpetamine ning selle etteteatamiseks määratud aeg sõltub teiega sõlmitud lepingust. Teil on alati võimalus vaadata, kas ennetähtaegne ülesütlemine toob endaga kaasa ka rahalise kohustuse.

Kuidas käituda lepingu lõpetamisel

Lepingu lõpetamisega ei tasu kiirustada ning soovitame erinevaid pakette meie lehel võrrelda. Selliselt leiate endale pakkumise, mis on soodsam ning säästlikum.

1. Kui palju te elektrit tarbite

2. Kas soovite kindlustunnet või olete valmis hindade kõikumiseks

3. Millised valikud on teie jaoks olemas

Elektrum kokkuvõte

Elektrumi puhul on tegemist ettevõttega, kes soovib enda klientidele pakkuda parimat klienditeenindust. Loomulikult on selle taga ka tugev tootmine ning struktuur, mis seda kõike võimaldab. Tegemist on usaldusväärse tootjaga, kelle lepingud on klientide suhtes ausad.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kas Elektrum Eesti OÜ võimaldab ka roheenergiat?

Jah, teil on võimalik nende valikust valida 100% roheline börsipakett.

Milliste küsimustega võin Elektrum klienditoe poole pöörduda?

Klienditoe poole võite pöörduda kõigi küsimustega, mis puudutavad teie lepingut või elektripakettidega seonduvat.

Kuidas toimub Elektrumiga lepingu lõpetamine?

Lepingut saate lõpetada saates vastava sisulise e-kirja. Peale seda küsitakse teie käest mõned küsimused ja käitutakse vastavalt lepingus määratletud punktidele.

Scroll to Top
Scroll to Top